Pouze do konce června: Zvýhodněné školné na MŠ Maple Bear Olomouc

12 600 Kč / měsíc se zápisem do konce června na celou dobu docházky na MŠ Maple Bear Olomouc.

S naší exkluzivní nabídkou školného pro mateřskou školu se zápisem do konce června 2024 máte možnost zajistit vašemu dítěti špičkové vzdělání za zvýhodněnou cenu po celou dobu studia!

Maple Bear Olomouc je skvělou volbou!

  1. Naše mateřská škola poskytuje vzdělání založené na osvědčených kanadských vzdělávacích standardech. Díky tomu získávají děti pevné základy jako rodilí mluvčí v anglickém jazyce a rozvíjejí kritické myšlení a kreativitu od samého počátku svého vzdělávacího putování.

  2. Naše škola kladě důraz na bilingvální výuku, což umožňuje dětem pohodlně se pohybovat v obou jazycích a rozvíjet svou jazykovou kompetenci již od raného věku.

Vzdělání
pro Vaše dítě.

  1. Děti jsou vedeny zkušenými pedagogy v inspirativním prostředí, které podněcuje jejich zvědavost a zájem o učení. V naší mateřské škole se děti cítí jako součást komunity a mají prostor pro svůj individuální rozvoj.

  2. Naše škola nabízí bohatý program zábavných a vzdělávacích aktivit, které podporují celkový rozvoj dítěte. Od hudebních a pohybových aktivit po výtvarnou tvorbu a dramatické hry - veškeré aktivity jsou navrženy s ohledem na potřeby a zájmy dětí.

  3. V Maple Bear Olomouc vytváříme rodinnou atmosféru, kde se děti cítí bezpečně a podporováno. Každé dítě je vnímáno jako jedinečná osobnost a pedagogové společně s rodiči pracují na jeho individuálním rozvoji a plném rozvinutí jeho potenciálu.

Zapište své dítě, nezmeškejte limitovanou nabídku na zvýhodněné školné po celou dobu docházky na mateřskou školu Maple Bear Olomouc!