Prezentace bilingvní MŠ a ZŠ Maple Bear Olomouc v NH Collection – 24. 3. 2024

Poznejte principy a metody bilingvního vzdělávání na exkluzivní prezentaci MŠ a ZŠ Maple Bear Olomouc v neděli 24. března v NH Collection Olomouc 🍁🐻

🗓 24. března 2024

🕒 10:00 registrace, 10:30 prezentace ředitele Lukáše Ondrucha a zástupců mezinárodního týmu Maple Bear, 12:00 předpokládaný konec, program pro děti zajištěn

📍 NH Collection Olomouc

Vstup zdarma

9 bodů, proč se přihlásit

  1. Získáte hlubší vhled do principů a metod bilingvního vzdělávání od ředitele Lukáše Ondrucha a zástupců mezinárodního týmu Maple Bear.

  2. Tato prezentace je exkluzivní událostí, která se neopakuje. Máte příležitost získat unikátní informace přímo z řad zástupců Maple Bear z Central and Eastern Europe.

  3. Seznámíte se s konkrétními metodami a přístupy, které Maple Bear Olomouc využije k bilingvnímu vzdělávání a jak tato škola vytvoří ideální prostředí pro výuku.

  4. Získáte informace o tom, jak Maple Bear pracuje v mezinárodním kontextu, což může obohatit vaše chápání globálního vzdělávání.

  5. Navíc se vám představí školy Maple Bear, jejich fungování a best practises v Central and Eastern Europe.

  6. Místo konání, NH Collection Olomouc Congress, poskytuje příjemné a profesionální prostředí pro setkání a sdílení informací.

  7. Program pro děti je zajištěn, což vám umožní plně se soustředit na prezentaci bez starostí o své děti.

  8. Máte příležitost setkat se s ostatními rodiči a účastníky, kteří mají zájem o bilingvní vzdělávání.

  9. Získáte ucelený pohled na vzdělávací metodologii Maple Bear. Zjistíte, zda je tato metoda vhodná pro vzdělání vašich dětí.

📩 Zaregistrujte se níže


Get to know the principles and methods of bilingual education at an exclusive presentation of the Maple Bear Olomouc Kindergarten and Primary School on Sunday, March 24, at the NH Collection Olomouc 🍁🐻

🗓 March 24, 2024

🕒 10:00 registration, 10:30 presentation of the headmaster Lukáš Ondruch and international Maple Bear team representatives, 12:00 expected end, program for children provided

📍 NH Collection Olomouc

Free entry

📩 Please register below

Kde jste se o nás dozvěděli? / Where did you acquire information about Maple Bear?